Szczenięta

Formularz dla nabywców


Zanim kupisz psa…

Zdecydowałeś się na szczenię z mojej hodowli? Psy są częścią mojej rodziny, a szczeniaki to nie tylko małe słodkie kuleczki, to stworzenia które powołałam na świat. Poświęciłam im całe dnie i nie przespane noce.  Chcę mieć pewność, że maluchy trafią do najlepszych domów, dlatego proszę Cię o wypełnienie powyższego formularza. Pomoże mi to poznać waszą rodzinę oraz wybrać dla was odpowiednie szczenię.

Każdy miot w mojej hodowli jest dokładnie przemyślany i wyczekiwany z niecierpliwością. Moje psy regularnie badam u specjalistów na choroby typowe dla rasy.

Szczeniaki z mojej hodowli są socjalizowane i poddawane stymulacji neurologicznej od pierwszych dni życia. Do nowych domów jadą, gdy mają ok. 11 tygodni. Opuszczając nas są zaczipowane i zarejestrowane w bazie, odrobaczone i przynajmniej dwukrotnie zaszczepione. Otrzymują metrykę ZKwP (jedynej polskiej organizacji kynologicznej uznawanej na całym świecie), książeczkę zdrowia, ksero wyników badań rodziców, wyprawkę oraz nasze wsparcie i pomoc o każdej porze dnia i nocy. Z każdym nabywcą zostaje spisana umowa kupna-sprzedaży.